Záhada starých 3000 tonových megalitov na Sibíri. Archeológia i fyzika mlčia
01.12.2016 11:36
V Rusku, na Sibíri, v Oblasti Kemerovo, boli objavené pred poldruha rokom neuveriteľne obrovské a ťažké, majstrovsky opracované megality. Vedci, ktorí ich vyšetrovali – okrem Rusov, aj Nemci a Angličania – nemajú nijakú klasickú odpoveď na to, odkiaľ pochádzajú a kto a prečo ich vytvoril. A taktiež nemajú nijakú odpoveď ani na to, aká je to stavba, ktorú tvoria a čomu slúžila. A tak radšej len v údive mlčia.
Fyzici odhadli hmotnosť sibírskych megalitov na 3 000 ton! A aby to bolo jasné, tak zdôrazním, že to platí pre väčšinu z nich. Tým im patrí svetový rekord. Ten dosiaľ patril megalitom z Baalbeku, v Libanone. Tie najväčšie z nich mjú hmotnosť „len“ 1 500 ton.
O záhadnom Baalbeku som písal podrobne v mojej knihe:
Zabudnutá kniha, ktorú zanechal ľudstvu Enki – Annunaki.
Uviedol som v nej moje argumenty, prečo si myslím, že Baalbek postavili Anunnaki a k čomu im slúžil. Som si istý, že obrovské megality, ktoré boli pred poldruha rokom objavené na Sibíri, súvisia veľmi úzko s Baalbekom a že sú tiež dielom Anunnaki.
Ešte dodám, že Michael Tellinger objavil pred niekoľkými rokmi v Afrike „chrámy“, ktoré postavili Anunnaki.
Síbirske megality tvoria stavbu, ktorá je vysoká 40 metrov. Akými zázrakmi techniky museli byť prístroje, ktoré tieto megality dvíhali a ich precízne ukladali na seba a vedľa seba, na to nestačí naša fantázia, aby sme si ich vedeli predstaviť. Materiál, z ktorého boli megality urobené, je granit. O tom je ale známe, že je mimoriadne tvrdý a že je ťažko opracovateľný. Je na to potrebná špeciálna a veľmi náročná technika.
Ďalšia otázka je, kedy boli sibírské megality urobené, respektíve, kedy bola stavba, ktorú tvoria, postavená. Aj v tomto prípade vedci oficiálne mlčia. Jeden z anglických archeológov, ktorý bol v Kemerove, neoficiálne povedal, že odhaduje, že bola postavená niekedy pred 100 000 až 200 000 rokmi.
Na záver ešte uvediem jednu informáciu o zabudnutej Enkiho knihe. To, že vodca Anunnaki, Enki (Sumeri ho uctievali ako boha Enkiho) veľmi podrobne opísal svoju biografiu, je isté a aj zadokumentované. V bibliotéke starého sumerského mesta Nippur našli archeológovia obsiahly text na dvanástich tabulkách, kde sú napísané Enkiho slová. Mnoho z toho som citoval a analyzoval v mojej knihe. Na zmienených tabulkách je o.i. aj presný opis stvorenia Adama – prvého človeka - ako aj opis približovania sa k Zemi Enkiho a ďalších Anunnaki, ktorí mu boli podriadení.